Kontakt Touring Cars

 

Bobil & Camper Van leie i Norge og Europa og Russland

Touring Cars Internasjonale salgskontor

Tiilenlyöjänkuja 6, 01720 Vantaa, Finland

Tlf. +358 9 849 4050     info@touringcars.eu 

Kontaktopplysninger for utleiestasjoner i alfabetisk rekkefølge:

BULGARIA, SOFIA BOBILUTLEIE

Tsarigradsko Shose 164, 1138 Sofia, Bulgaria

Tlf. +359 88 914 99 00

bulgaria@touringcars.eu

Vis på kart

 

KROATIA, ZAGREB BOBILUTLEIE

Samoborska Cesta 145 H, 10000 Zagreb, Kroatia

Tlf. +385 99 2100 631

zagreb@touringcars.eu

Vis på kart 

ESTLAND, TALLINN BOBILUTLEIE

Mustamäe tee 5c, 10616 Tallinn, Estland

Tlf. +372 56 881 070

tallinn@touringcars.eu

Vis på kart

 

FINLAND, HELSINKI BOBILUTLEIE

Tiilenlyöjänkuja 6, 01720 Vantaa, Finland 

Tlf. +358 440 566 937 (International Service)
helsinki@touringcars.eu

Vis på kart

 

FINLAND, ROVANIEMI BOBILUTLEIE

Joulupukintie 1, Arctic Circle, Rovaniemi 96930,  Finland

tel. +358 50 059 9999

rovaniemi@touringcars.eu

Vis på kart

 

ICELAND, KEFLAVIK BOBILTULEIE

Klettatröð 19, 235 Reykjanesbær, Island 

Tlf. +354 77 320 00

keflavik@touringcars.eu

Vis på kart

 

LATVIA, RIGA BOBILTULEIE

Bieķensalas iela 5, LV-1004, Rīga, Latvia

Tlf. +373 56 881 070

riga@touringcars.eu

Vis på kart

 

NORGE, OSLO BOBILTULEIE

Minne industriområde 45, 2092, Minnesund, Norge 

Tlf. +47 40 056 309

oslo@touringcars.eu

Vis på kart

 

NORGE, TROMSØ BOBILUTLEIE

Nordøyvegen 35, 9018 Tromsø, Norge 

Tlf. +47 4009 0845

tromso@touringcars.eu

Vis på kart

 

NORGE, TRONDHEIM BOBILTULEIE

Industriveien 4 E, 7500 Stjørdal, Trondheim flyplassen, Norge

Tlf. +47 40 056 309

trondheim@touringcars.eu

Vis på kart

 

RUSSLAND, MOSCOW BOBILUTLEIE

Berezovoy Roshchi Proyezd 4, Moscow 125252, Russland
Tlf. +79 25 363 5020

moscow@touringcars.eu

Vis på kart

 

SPANIA, BARCELONA BOBILUTLEIE

Carretera De la Vila 54, 08840 Viladecans, Barcelona, Spania

Tlf. +34 65 4503 210

barcelona@touringcars.eu

Vis på kart

 

SPANIAN, MADRID BOBILTULEIE

Carretera M-111 Km 3,3, 28860 Paracuellos del Jarama, Madrid, Spania

Tlf. +34 62 5925 328

madrid@touringcars.eu

Vis på kart

 

SPANIA, MALAGA BOBILUTLEIE

Camino Viejo De Coin Km. 3,5, 29651 Mijas Costa, Spania    

tlf. +358 9 849 4050

info@touringcars.eu 

 

Vis på kart

 

SVERIGE, MALMÖ BOBILUTLEIE

Maskingatan 2, 23166 Trelleborg, Sverige

Tlf. +46 72 976 0693

malmo@touringcars.eu

Vis på kart

 

SVERIGE, STOCKHOLM BOBILUTLEIE

Bristagatan 12, SE-195 60 Arlandstad, Sverige

Tlf. +46 70 288 4230 

stockholm@touringcars.eu

Vis på kart

 

STORBRITANNIA, SKOTTLAND BOBILUTLEIE

253 Blairtummock Road, G33 4ED, Glasgow, Skottland, Storbriannia

Tlf. +44 141 773 1212

scotland@touringcars.eu

Vis på kart

 

STORBRITANNIA, CHESTER BOBILUTLEIE

The Lakeland Motorhome Centre Rossmore Road East
Ellesmere Port, Cheshire CH65 3DD, England, Storbritannia

Tlf. +44 737 637 6202

manchester@touringcars.eu

Vis på kart

 

Kontakt oss